Robotyka w Bibliotece

Robotyka w Bibliotece

W miniony wtorek odbyły się ostatnie zajęcia z robotyki w Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty w Skokach w ramach zadania publicznego zleconego przez Miasto i Gmina Skoki.
Przez 8 spotkań realizowanych od kwietnia dzieciaki z Gminy Skoki w wieku 8-11 lat budowały konstrukcje przy użyciu zestawów edukacyjnych Engino. Rozwijały swoją kreatywność, poznawały tajniki mechaniki, doskonaliły umiejętność pracy ze schematami oraz zdolności manualne.

W projekcie łącznie udział wzięło 21 dzieciaków, średnio w zajęciach uczestniczyło 12 osób. Każdy z uczestników oprócz gadżetów otrzymał również dyplom za udział w zajęciach podpisany przez Panią Sekretarz Gminy Blankę Gaździak oraz Prezesa Towarzystwa ALIA Antoniego Kasicę.
Dzieciaki, które nie uczestniczyły w ostatnich zajęciach zapraszamy do odbioru dyplomów w Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty w Skokach.

Niech recenzją zajęć będą pytania, które usłyszeliśmy na koniec – „kiedy kolejne zajęcia?”, „co będziemy robić we wrześniu?”
Towarzystwo ALIA stawia na edukację. Cieszymy się, że Miasto i Gmina Skoki również 🤩.

W miniony wtorek odbyły się ostatnie zajęcia z robotyki w Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Eugeniusza Paukszty w…

Opublikowany przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka ALIA Środa, 12 czerwca 2019