Rozpoczynamy Robotyczno-Artystyczny Projekt

Rozpoczynamy Robotyczno-Artystyczny Projekt

Rozpoczęliśmy kolejny projekt dla dzieci i młodzieży finansowany przez Miasto i Gmina Skoki mający na celu zapewnienie równego dostępu do zajęć pozalekcyjnych rozwijających pasje dla dzieci z terenów wiejskich Gminy Skoki. Prowadzimy dla dzieci warsztaty z robotyki i programowania oraz warsztaty artystyczne.

Jednocześnie spełniamy nasze marzenia i plany – docieramy z naszymi edukacyjnymi działaniami do coraz większej ilości dzieci.

W czasie warsztatów z robotyki – po 3 warsztaty w każdej z 4 lokalizacji (Rejowiec, Rościnno, Stawiany, Pawłowo, Skockie) dzieciaki będą konstruować oraz programować zbudowane modele. Warsztaty z klockami Lego to nie tylko świetna zabawa, ale również nauka i rozwój kompetencji i umiejętności technicznych naszych małych inżynierów.

Warsztaty artystyczne pod okiem Pań instruktorek, które mają głowy pełne niesamowitych pomysłów pozwolą dzieciakom poznać nowe techniki plastyczne i stworzyć ozdoby oraz prace artystyczne, które będą mogły dzieci zabrać ze sobą do domów.

To był mega pozytywnie szalony dzień:❗️ 4 świetlice: Rościnno, Rejowiec, Stawiany, Pawłowo Skockie❗️ prawie 50…

Opublikowany przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka ALIA Sobota, 16 listopada 2019