MotoPiknik w Rakojadach

MotoPiknik w Rakojadach

06 lipca gościliśmy na zaproszenie OSKP Dambro z naszymi atrakcjami na MotoPikniku w Rakojadach
Były odjazdowe samochody, fachowe motoryzacyjne porady, konkurencje i konkursy – przeciąganie ciągników ciężarowych, konkurs na najgłośniejszy wydech, loteria z nagrodami, pyszne jedzenie i super atrakcje dla dzieci – w tym nasz dmuchany zamek Melman, wata cukrowa, malowanie buziek oraz premierowo nasza nowość – mega szybkie (do 45 km/h) zdalnie sterowane auta.
Mimo delikatnego przelotnego deszczu frekwencja dopisała i Rakojady gościły mnóstwo fanów motoryzacji. Również nie zabrakło najmłodszych uczestników MotoPikniku. Będąc na takim wydarzeniu nie mogło i w naszej gamie atrakcji dla dzieci i młodzieży zabraknąć akcentu motoryzacyjnego. Premierę miały więc nasze zdalnie sterowane pojazdy. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że gdy mamy do czynienia z pojazdami sterowanymi za pomocą specjalnych „pistoletów”, rozwijającymi prędkość do 45 km/h to dobra zabawa zarówno dla małych jak i dużych chłopców jest gwarantowana.

Dziękujemy OSKP Dambro za zaproszenie. Uśmiechy na twarzach dzieci oraz niesłabnące zainteresowanie naszym stoiskiem w czasie trwania Pikniku świadczy o tym, że był to naprawdę udany dzień.

  • Dlaczego Towarzystwo ALIA pojawia się ze swoimi atrakcjami na festynach oraz imprezach okolicznościowych?
    Towarzystwo ALIA środki pozyskane dzięki organizacji przeznacza na rozwój statutowej działalności charytatywnej.
    Zaproś nas – zapewnij swoim pociechom super atrakcje i pomóż nam pomagać.

Zapraszamy do kontaktu w zakładce KONTAKT lub za pomocą Messnegera.

Wrzucamy na gorąco relację z dzisiejszego MotoPikniku w Rakojadach – OSKP Dambro.Były odjazdowe samochody, fachowe…

Opublikowany przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka ALIA Sobota, 6 lipca 2019