Gramy razem z Orkiestrą

Gramy razem z Orkiestrą

W tym roku Towarzystwo ALIA zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy we współpracy ze Sztabem 1072 – WOŚP Skoki.

Niezwykle ważne jest, żeby organizacje pozarządowe nawzajem się wspierały i jak najczęściej razem pracowały. Dodatkowo jeśli mówimy o pracy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to jest to niewątpliwie zaszczyt oraz poczucie szczytnego celu i dzieła, do którego możemy dołożyć również naszą małą cegiełkę.

11.01.2020 jak już informowaliśmy wcześniej otwieramy nasze Centrum Spotkań ALIA. Jednocześnie w ten sam dzień (sobota) na Targowisku w Skokach odbywa się po raz kolejny WOŚPowe Targowisko czyli event dla Orkiestry organizowany przez Urzędniczki i Urzędników Miasta i Gminy Skoki. Mając okazję zrobienia czegoś dobrego i włączenia się w tak niesamowitą akcję postanowiliśmy, że włączymy nasze Otwarcie w tegoroczne WOŚPowe atrakcje.

W naszym Centrum znajdziecie więc Państwo 11.01.2020 puszkę WOŚP i będziecie mogli również wesprzeć Najwspanialszą Orkiestrę na świecie.

W tym roku również Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka ALIA zagra dla WOŚP razem z WOŚP Skoki – Sztab 1072Będziemy…

Opublikowany przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka ALIA Wtorek, 7 stycznia 2020