Co się dzieje w Centrum Spotkań ALIA ?

Co się dzieje w Centrum Spotkań ALIA ?

To już ponad miesiąc od kiedy na mapie Skoków pojawiło się nowe miejsce dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin – Centrum Spotkań ALIA


Od pierwszego dnia widząc niezwykle ciepłe przyjęcie ze strony mieszkańców zarówno Gminy Skoki, najbliższych okolic, jak również rodziców z dziećmi chociażby z Wągrowca utwierdzamy się w przekonaniu, iż jest potrzebne miejsce, w którym dzieci mogą budować swoją kreatywność już od najmłodszych lat (w zajęciach biorą udział dzieci od 2 roku życia).
Chcemy dzięki naszej działalności zwiększać dostępność zajęć  i warsztatów dla dzieci i rodzin z powiatu wągrowieckiego. Nie raz słyszeliśmy od rodziców, że na wartościowe warsztaty muszą wozić dzieciaki do Poznania.
Dlatego właśnie chcemy oferować w naszym Centrum tak poszukiwane przez dzieciaki jak: robotyka, języki obce, warsztaty kreatywne, sensoplastyka i warsztaty dla maluchów.

Już w styczniu i lutym robiliśmy mnóstwo ekscytujących rzeczy:
Poznawaliśmy świat Minecraft, tropiliśmy Dinozaury i piekliśmy dino-ciastka, produkowaliśmy rozpuszczalne lizaki, uduszaliśmy przezabawne gniotki, tworzyliśmy piankolinę, świętowaliśmy dziecięce urodzinki.
A przed nami jeszcze mnóstwo wspólnych przygód !!!

Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku, żeby być na bieżąco z naszymi warsztatami, ogłoszeniami i pomysłami – a pomysłów na super warsztaty i działania nam nie brakuje….
Z każdych warsztatów wrzucamy również obszerne relacje zdjęciowe – możecie więc się przekonać jak fajnie można bawić się razem z ALIĄ.

 

To była kolejna super-sobota z Wami 😍👉 Dzieciakami i Rodzicami.Po raz kolejny udało nam się zgromadzić w naszym…

Opublikowany przez Towarzystwo Wspierania Rodziny i Dziecka ALIA Sobota, 8 lutego 2020